MÖBLER / Bord / Soffbord 11101199
*
nr 1110 1199
Soffbord
glas med träunderrede, Formgiven av Schriever-Abeln, längd: 135 cm, djup: 87 cm, höjd: 52 cm
Utgick
Sista tid för bud online:
måndag 22 maj 2017
kl 19:53:55
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord glas med träunderrede soffbord
-
7132 Soffbord
mahogny, Engelsk stil. Bredd: 120 cm, djup: 58 cm,..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:13
-
7177 Soffbord
Orientaliskt med bendekor av elefanter. Bredd: 90 ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 18:48
-
7141 Soffbord/lampb..
Ovalen, Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Bredd:..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 18:51
*
Soffbord
Läs mer om 50/60-tal
nr 1110 1199
Soffbord
glas med träunderrede, Formgiven av Schriever-Abeln, längd: 135 cm, djup: 87 cm, höjd: 52 cm
Utgick |
|
| Sista tid för bud online: |
måndag 22 maj 2017 |
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord glas med träunderrede soffbord
-
7132 Soffbord
mahogny, Engelsk stil. Bredd: 120 cm, djup: 58 cm,..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:13 -
7177 Soffbord
Orientaliskt med bendekor av elefanter. Bredd: 90 ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 18:48 -
7141 Soffbord/lampb..
Ovalen, Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Bredd:..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 18:51



