SILVER & METAL / Silver / Kalk 4603400
nr 460 3400
Kalk
Lenght: ()
silver, ryska stämplar, 1700-tal, höjd: 23
8000
SEK 8000
Monday April 2 2007
at 16:00:00
1/4 14:33:07
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver