FURNITURE / Chairs and Stools / Armchairs 12354455
nr 1235 4455
ARMCHAIRS
one pair, rococo style, wear, damages.
Ett par, Rokokostil
Condition: slitage, skador
800
SEK 700
Monday February 18 2019
at 20:05:37
600 kr