ÖVRIGT / Diverse / Kakelugnsdekoration 15664285
nr 1566 4285
Kakelugnsdekoration
sent 1800-tal, Porslin / Träfot, bemålad. Höjd: 32 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 25 september 2023
kl 19:30:43
100 kr
150 kr
200 kr