KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16694431

nr 1669 4431

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Signerad. Akvarell, bildmått: 40x50 cm, yttermått inklusive ram: 48x55 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

150 kr

måndag 16 december 2024
kl 20:01:10

13/12 06:12:26 1      100 kr
13/12 20:10:35 2      Vinnande bud