KONST / Litografier / Serigrafi 13385122
nr 1338 5122
Eric Pehap
(1912-1981)
Serigrafi, 8st, Eric Pehap (1912-1981), Signerad, 1991,25x24cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
4.600 kr
måndag 27 juli 2020
kl 19:49:07
700 kr
800 kr
900 kr
1.100 kr
1.400 kr
4.400 kr
3.200 kr
3.400 kr (Budbetjänt)
4.000 kr
4.200 kr (Budbetjänt)