MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 8321068
nr 832 1068
Byrå
Louis XV-stil, Intarsia, längd: 48 cm, djup: 27 cm, höjd: 64 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 juni 2013
kl 19:17:20
150 kr
250 kr