MÖBLER / Bord / Bockbord 13857248

nr 1385 7248

Bockbord

Furu, 1970-tal, Bredd: 150 cm. Djup: 80cm, höjd: 71 cm

Kondition: slitage, fläckar

Utrop:

800 kr

Såld:

900 kr

måndag 22 mars 2021
kl 18:37:09