GLAS OCH KERAMIK / Konstglas / Vas 11809330

nr 1180 9330

Vas

Gullaskrufs glasbruk, Carlos R Pebaque. Signerad, daterad 2010. Höjd: 20 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

900 kr

måndag 30 april 2018
kl 20:36:47

30/4 11:00:20 1      800 kr
30/4 20:06:39 2      Vinnande bud