GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Matservisdelar 6732340

nr 673 2340

Matservisdelar

ca 35 del, Vineta

Kondition: slitage, skador

Utrop:

100 kr

Såld:

500 kr

måndag 13 december 2010
kl 19:27:31