KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11554471
nr 1155 4471
Primus Mortimer Pettersson
(1895-1975), Sverige
Blandteknik, Solnedgång. Signerad PMP, 20x29 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 15 januari 2018
kl 19:37:54
800 kr
1.000 kr
1.300 kr
1.300 kr
1.500 kr
1.600 kr
Primus Mortimer Pettersson
Läs mer om Primus Mortimer Pettersson