Ã–VRIGT / Speglar / Spegel 12354461

nr 1235 4461

Nyrokoko, 163x65

Kondition: slitage

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.900 kr

måndag 18 februari 2019
kl 20:16:41

Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.