MISCELLANEOUS / Rugs / Oriental rug 7118218
nr 711 8218
ORIENTAL RUG
Afghan, early 20th century, 110x211, lagningar/skador.
orientalisk, Afghan, tidigt 1900-tal, 110x211
Condition: lagningar/skador
SEK 300
Monday August 29 2011
at 17:04:52
100 kr
200 kr
250 kr