GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas 14034015

nr 1403 4015

Anders Widjedal

(f. 1964), Sverige

Vas, Signerad, daterad -87. Glaserad keramik. Höjd: 13cm. Diameter: 25cm

Kondition: nagg

Anders Widjedal, svensk konstnär född 1964.

måndag 14 juni 2021
kl 19:24:01

Anders Widjedal

Läs mer om Anders Widjedal