BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Fotogenlampa 5361038
nr 536 1038
Fotogenlampa
sekelskifte 1900, indragen el [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 augusti 2008
kl 16:13:19
200 kr
150 kr
250 kr
450 kr