KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12658031
nr 1265 8031
Ida Gisiko-Spärck. Signerad, daterad 95, kvinna vid båt. Olja på duk, 32x53 cm
Utrop:
8.000 kr
Såld:
6.000 kr
måndag 15 juli 2019
kl 18:02:22
15/7 17:54:25
- Klassiska