KONST / Litografier / Färglitografi 13229238
nr 1322 9238
Eigil Wendt
(1922-1999), Danmark
Färglitografi, Signerad, numrerad 89/260. Motivet: 40x53 cm
Eigil Wendt, dansk bildkonstnär född 1922, död 1999.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 april 2020
kl 20:21:12
23/4 23:51:53