BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Hallampa 4089434
nr 408 9434
Hallampa
Blyinfattat glas, höjd: 53 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
400 kr
måndag 22 maj 2006
kl 16:00:01
300 kr
150 kr
250 kr
350 kr