MISCELLANEOUS / Toys / Barbie dolls 9257201
nr 925 7201
BARBIE DOLLS
3 pcs. Mattel, Midge 1958, Ken 1960, Skipper 1963, i originalkartonger, wear.
3 st. Mattel, Midge 1958, Ken 1960, Skipper 1963, i originalkartonger
Condition: slitage
800
SEK 700
Monday November 17 2014
at 18:24:32
500 kr
600 kr
- Thema-auction
Nov 17
50/60-tal
Read more about 50/60-tal