MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 9625396
nr 962 5396
Byrå
Gustaviansk stil, med stenskiva, längd: 68 cm, djup: 40 cm, höjd: 70 cm
Kondition: fanerskador
måndag 18 maj 2015
kl 20:08:12
Den Gustavianska stilen