GLASS & CERAMICS / Ceramics / Stop 12732183
nr 1273 2183
Stop
China, Mandarinporslin. 18th century, height: 13 cm, wear.
Kina, Mandarinporslin. 1700-tal, Höjd: 13 cm
Condition: slitage
700
SEK 300
Monday September 2 2019
at 18:04:06
28/8 11:42:30