MÖBLER / Byråar, sekretärer / Hallmöbel 14943047

nr 1494 3047

Hallmöbel

Byrå + spegel, England, Idegran, Mässingsdekor. Höjd: 65 + 100

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 3 oktober 2022
kl 19:32:58