ÖVRIGT / Diverse / Tazza 14177048
nr 1417 7048
Tazza
Sent 1800-tal. Mässing, brons. Längd: 29 cm. Höjd: 16 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 september 2021
kl 18:21:53
6/9 18:16:53
Mässing