KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14156394
nr 1415 6394
Olle Lindgren
(1930-2018), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad, trandans. Olja på duk 24x25, yttermått inklusive ram: 26x26
Olle Lindgren, svensk tecknare, grafiker och målare född 1930, död 2018.
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 18:57:23
500 kr
900 kr
Olle Lindgren
Läs mer om Olle Lindgren