MÖBLER / Bord / Lampbord 8949276
*
nr 894 9276
Lampbord
på hjul, längd: 60, djup: 42, höjd: 50
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 maj 2014
kl 19:04:24
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/5 19:21:14
1
100 kr
11/5 16:52:01
2
Vinnande bud
- Tema
12 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
*
Lampbord
Läs mer om 50/60-tal
nr 894 9276
Lampbord
på hjul, längd: 60, djup: 42, höjd: 50
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 150 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 12 maj 2014 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 10/5 19:21:14 | 1 | 100 kr |
| 11/5 16:52:01 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
12 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal



