ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Picknickväska 8941092
*
nr 894 1092
Picknickväska
med tillbehör, 46x30x15
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 maj 2014
kl 20:42:24
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/5 22:16:04
1
400 kr
12/5 20:36:59
2
350 kr
12/5 20:37:24
2
Vinnande bud
- Tema
12 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: picknickväska textilier tillbehör vintage
-
6294 Gardiner
ett par + 3 kuddar, Jobs handtryck, modell "Tulpan..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:17
-
6158 Gardiner
ett par, 200x116, Linne, Josef Frank (1885-1967), ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:23
-
6329 Gardiner
Ett par, linne, 130x215 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:30
-
6465 Linneduk
+ handdukar, Hellinne, 185x145, (2 st handdukar)
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:25
*
Picknickväska
Läs mer om 50/60-tal
nr 894 1092
Picknickväska
med tillbehör, 46x30x15
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 maj 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
8/5 22:16:04 | 1 | 400 kr |
12/5 20:36:59 | 2 | 350 kr |
12/5 20:37:24 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
12 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: picknickväska textilier tillbehör vintage
-
6294 Gardiner
ett par + 3 kuddar, Jobs handtryck, modell "Tulpan..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:17 -
6158 Gardiner
ett par, 200x116, Linne, Josef Frank (1885-1967), ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:23 -
6329 Gardiner
Ett par, linne, 130x215 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:30
-
6465 Linneduk
+ handdukar, Hellinne, 185x145, (2 st handdukar)
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:25