KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13789203
nr 1378 9203
Anders Wolke
(f. 1958), Sverige
Oljemålning, "Livets scen". Ej signerad. Olja på duk, 41x41cm, oramad
Anders Wolke, svensk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 15 februari 2021
kl 18:58:52
300 kr