KONST / Litografier / Serigrafi 10435041
*
nr 1043 5041
Manuel Ros
(f. 1965), Spanien
Serigrafi, Manuel Ros, bladets mått: 50x50, 45/50, löst blad
Manuel Ros, spansk bildkonstnär född 1965, Palma de Mallorca.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 13 juni 2016
kl 20:02:48
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa litografier löst blad manuel ros serigrafi spanien spansk spanska sydeuropa
-
1013 Serigrafi
Victor Vasarely (1906-1997), Ungern. Signerad 26/2..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:15
*
Manuel Ros
Manuel Ros, spansk bildkonstnär född 1965, Palma de Mallorca.
nr 1043 5041
Manuel Ros
(f. 1965), Spanien
Serigrafi, Manuel Ros, bladets mått: 50x50, 45/50, löst blad
Manuel Ros, spansk bildkonstnär född 1965, Palma de Mallorca.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 13 juni 2016 |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa litografier löst blad manuel ros serigrafi spanien spansk spanska sydeuropa
-
1013 Serigrafi
Victor Vasarely (1906-1997), Ungern. Signerad 26/2..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:15