KONST / Litografier / Färglitografi 13835199
nr 1383 5199
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 20/22, daterad 1954. Motivet: 33x45, yttermått inklusive ram: 46x56 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 8 mars 2021
kl 19:02:34
300 kr
600 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr