MÖBLER / Byråar, sekretärer / Chiffonjé 8816459

nr 881 6459

Chiffonjé

1800-tal, furu, längd: 110, djup: 55, höjd: 132

Kondition: slitage, skador

Utrop:

400 kr

måndag 17 mars 2014
kl 19:54:02