GLASS & CERAMICS / Figurines / Figurines 6856475

nr 685 6475

FIGURINES

4 pcs, birds, Germany, wear, damages.

4 st, fåglar, Tyskland

Condition: slitage, skador

300

SEK 150

Monday Mars 7 2011
at 17:40:23

6/3 16:38:01 1      100 kr
7/3 17:04:01 2      Vinnande bud