KONST / Litografier / Litografi 12023241
nr 1202 3241
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Litografi, Semana Santa Sevilla. Signerad, numrerad 63/75. Motivet: 49x67 cm
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 10 september 2018
kl 18:37:47
400 kr
1.100 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér