KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14797320

nr 1479 7320

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad AL, komposition. Blandteknik, bildmått: 13x16 cm, yttermått inklusive ram: 26x30 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 18 juli 2022
kl 19:01:27

11/7 21:25:36 1      Vinnande bud