KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pasteller 5351174

nr 535 1174

Pasteller

1-par, 1800-tal, fröknarna Heideman, 30x25

Utrop:

300 kr

Såld:

1.900 kr

måndag 11 augusti 2008
kl 16:08:24