KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16218344
nr 1621 8344
Alexander Tolstoy
(1895-1969), Sverige
Oljemålning, Signerad, Kvinna i folkdräkt. Olja på duk, 54x45 cm, yttermått inklusive ram: 67x58 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 20 maj 2024
kl 19:00:11
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
Alexander Tolstoy
Läs mer om Alexander Tolstoy