BELYSNING / Bordslampor / Bordslampfot 15054108

nr 1505 4108

Bordslampfot

Ryssland. Höjd: 51 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 28 november 2022
kl 20:11:54