MÖBLER / Bord / Månbord 16327207

nr 1632 7207

Månbord

1880-tal, furu, med fast iläggsskiva. Bredd: 140 cm, djup: 118 cm, höjd: 77 cm

Kondition: slitage

Utrop:

800 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 15 juli 2024
kl 18:35:22