GLASS & CERAMICS / Ceramics / Vase 5738011

nr 573 8011

VASE

Lenght: ()

Nils Bark, stengods, brun glasyr, höjd ca 9 cm, signerad

Condition: slitage

Yes

300

SEK 2300

Monday Mars 30 2009
at 17:50:58

Stengods