GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Koppar 11809464

nr 1180 9464

Koppar

med fat, 2 st, bland annat Berlin, 1800-tal

Kondition: nagg

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 30 april 2018
kl 20:47:09