GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas 5453523

nr 545 3523

Vas

Signerad Ekberg 1905, Gustavsberg, höjd: 35 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

100 kr

Såld:

650 kr

måndag 6 oktober 2008
kl 17:37:45

Gustavsbergs Porslinfabrik
Gustavsbergs Studio