BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 13546127
nr 1354 6127
Takarmatur
1960/70-tal, mässing. Diameter: 39 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 19:48:47
19/10 18:37:51
100 kr
19/10 19:39:53
Mässing