MISCELLANEOUS / Jewellery / Rings 12066674

nr 1206 6674

RINGS

4 pcs, 18k. Weight: 10g, ringmått: 15, 5-16, wear, damages.

4 st, 18k. Vikt: 10g, ringmått: 15,5-16

Condition: slitage, skador

2000

SEK 1700

Monday September 24 2018
at 20:57:51

21/9 21:44:05 1      Vinnande bud