Ã–VRIGT / Diverse / Fat 16783562

nr 1678 3562

Sigurd Persson

(1914-2003), Sverige

Fat, Signerad, daterad -00. Rostfritt stål, 29x29 cm

Sigurd Persson, svensk ädelsmed, formgivare och skulptör född 1914, död 2003 .

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 10 februari 2025
kl 20:18:52

10/2 20:13:52 1      Vinnande bud

Sigurd Persson

Läs mer om Sigurd Persson