KONST / Litografier / Serigrafi 17412062
nr 1741 2062
Serigrafi
David Larsson. Signerad, Silkscreen, numrerad 126/250, "Abstract 4". Silkscreen. Bladets mått: 72x72, oramat löst blad
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 17 november 2025
kl 18:24:19
100 kr
150 kr
17 nov