ART / Lithographs / Grafiskt blad 13242266
nr 1324 2266
Grafiskt blad
Veronica Sofie, face. Monogramsignerad VS, numbered 49/100m löst blad. Subject: 28x38 cm,
Gicléetryck, Veronica Sofie, Ansikte. Monogramsignerad VS, numrerad 49/100m löst blad. Motivet: 28x38 cm
700
SEK 400
Monday May 4 2020
at 20:38:08
4/5 18:56:44
350 kr
4/5 19:32:53