ÖVRIGT / Leksaker / Leksaksbåt 10906234

nr 1090 6234

Leksaksbåt

1930-/40-tal, Plåt, längd: 41 cm

Kondition: slitage

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 20 februari 2017
kl 20:07:16