KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Offsettryck 16417294
nr 1641 7294
Max Walter Svanberg
(1912-1994), Sverige
Offsettryck, Signerad, daterad i tryck, 96/300, bladets mått: 90x60 cm, yttermått inklusive ram: 106x74 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 september 2024
kl 19:11:09
7/9 17:21:26
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Max Walter Svanberg
Läs mer om Max Walter Svanberg