KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10132331
nr 1013 2331
Ulf Ã…lund
(f. 1948), Sverige
Akvarell, Ulf Ålund (f. 1948), Stadshuset, Riddarfjärden, signerad, bladets mått: 39x53
Ulf Ålund, svensk målare född 1948 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 18 januari 2016
kl 19:03:32
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
900 kr
18 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm