GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Kaffeservis 5544337

nr 554 4337

Kaffeservis

Lenght: ()

ca 20 del, Tjeckien 1920-tal

Condition: nagg

100

SEK 100

Monday November 24 2008
at 18:52:02

22/11 14:06:23 1      Vinnande bud