KONST / Litografier / Färglitografi 16152060
nr 1615 2060
Théo Tobiasse
(f. 1927)
Théo Tobiasse (f. 1927), Signerad, numrerad 80/180, "Loin du vent de l est". Färglitografi. Bladets mått: 71x100 cm, yttermått inklusive ram: 100x127 cm
Théo Tobiasse, född 1927 i Jaffa, Israel, israelisk/fransk målare.
Utrop:
3.600 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 22 april 2024
kl 18:53:59
22/4 17:06:07
2.800 kr
22/4 18:49:00
22 apr
Théo Tobiasse
Läs mer om Théo Tobiasse